Dr. Evald Zobu Implanti

Mēs piedāvājam zobu implantus, kas palīdz aizvietot zaudētos zobus un atgriezt jūsu smaidu.
Zobu implantācija ir moderna  metode, kas ļauj aizstāt vienu vai vairākus trūkstošus zobus, atgūstot ne tikai estētiski skaistu smaidu, bet arī normālu runas un ēšanas funkciju.

Kāpēc izvēlēties mūsu klīniku?

  • Pieredze un ekspertīze: Mūsu klīnikas speciālisti ir augsti kvalificēti un pieredzējuši zobu implantu ķirurgi, kuri izmanto modernākās metodes un tehnoloģijas, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes ārstēšanu.
  • Individuālā pieeja: Katrs pacients ir unikāls, tāpēc mēs izstrādājām personalizētu ārstēšanas plānu, kas atbilst jūsu vajadzībām un mērķiem.
  • Augstas kvalitātes implanti: Mēs izmantojam tikai pārbaudītas un sertificētas zobu implantu sistēmas, kas garantē ilgstošu izturību un drošību.
  • Komforts un rūpes: Mūsu komanda rūpējas par jūsu ērtībām un labklājību, nodrošinot draudzīgu un profesionālu apkalpošanu visa ārstēšanas procesa laikā.
  • Atbalsts un pēcārstēšanās aprūpe: Mēs vēlamies, lai jūs justos droši un apmierināti, tāpēc piedāvājam atbalstu un rūpes pēc implantācijas, lai nodrošinātu veiksmīgu un mierīgu atveseļošanos.

Pierakstīties uz konsultāciju Jūs varat:

Pa telefonu +371 67560230. +371 22004040, +371 26331631;
Mūsu klīnikā DrEvald pēc adreses Rīga, Brīvības gatve 234-75;
Uzrakstīt mums Facebook vai WatsApp +371 26331631.

Dr.Evald zobārstniecības pakalpojumi ir pieejami ne tikai rīdziniekiem,
bet arī visiem Latvijas iedzīvotājiem un ārvalstu viesiem.
Pieraksts pie ārsta