Dr. Evald Misija un vērtības

Zobārstniecība Dr.Evald tika dibināta 2009. gadā ar mērķi sniegt augstas kvalitātes stomatoloģiskos pakalpojumus pacientiem.

Dr.Evald zobārstniecība sāka savu ceļu ar mazo komandu, bet ar laiku attīstījās par vienu no vadošajām stomatoloģijas klīnikām Rīgas pilsētā.

Klīnikas panākumi balstās uz pieredzējušu zobārstu komandu, kuri nepārtraukti pilnveido savas prasmes, iepazīstoties ar jaunākajām tehnoloģijām un ārstēšanas metodēm.

Dr.Evald zobārstniecība lepojas ar ilggadējo uzticēšanos un atzinību no pacientu puses, kas apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt izcilu stomatoloģisko aprūpi visiem mūsu pacientiem.

 

Dr.Evald klīnikā mēs cienam šādas vērtības

Profesionālisms:
Mēs tiecamies pēc augstākās kvalitātes savā darbā. Mūsu speciālisti pastāvīgi pilnveido savas prasmes un seko jaunākajām tendencēm zobārstniecības jomā.

Pacientu orientētība:
Mēs liekam pacientu intereses un vajadzības uz pirmo vietu. Mēs klausāmies un cienām katru pacientu, piedāvājot individuālu pieeju un optimālas risinājumus.

Kvalitāte un drošība:
Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes materiālus un modernu aprīkojumu, lai nodrošinātu mūsu procedūru un ārstēšanas drošību un efektivitāti.

Uzticēšanās un ētika:
Mēs veidojam savstarpēju uzticēšanos ar mūsu pacientiem, sniedzot godīgas un objektīvas konsultācijas. Mēs ievērojam augstus ētikas standartus visos mūsu darba aspektos.

Komforts un draudzīgums:
Mēs radām draudzīgu un mierīgu atmosfēru, lai mūsu pacienti justos komfortabli un droši, apmeklējot klīniku.

Dr.Evald zobārstniecības pakalpojumi ir pieejami ne tikai rīdziniekiem,
bet arī visiem Latvijas iedzīvotājiem un ārvalstu viesiem.
Pieraksts pie ārsta