Pirmdiena-Piektdiena: 09:00-20:00, Sestdiena: 09:00-15:00, Svētdiena: Brīvdiena

Google100 

Forma

Pierakstīties

Vārds(*)
Неверный ввод

Uzvārds(*)
Неверный ввод

Vēlamais datums un laiks:
Неверный ввод

Tālrunis:(*)
Неверный ввод

E-pasts:(*)
Неверный ввод

Komentārs:
Неверный ввод

Неверный ввод

Pierakstīties

+371 67 560 230

+371 22 004 040

+371 26 331 631

Rīga, Brīvības gatve 234-75

Jaunumi no partneriem

SPA SCHOOL studentu konkurss! "Meistaru Aleja" 2016. gada 2. aprīlī Expo Beauty izstādes ietvaros Skonto hallē notiks SPA SCHOOL studentu konkurss topošajiem SPA Speciālistiem "Meistara Aleja". Konkursa dalībnieki šobrīd ir mācību procesā, viņiem vēl jānokarto valsts kvalifikācijas eksāmeni, bet jau šobrīd viņi ir gatavi nodemonstrēt savas prasmes un parādīt SPA masāžas tehnikas skaistumu!

Piedāvājam lielisku iespēju SPA centru vadītājiem, kuri ir labu un augsti kvalificētu darbinieku meklējumos. Šis konkurss sniedz Jums iespēju ieraudzīt SAVU Speciālistu, kurš būs gatavs izzināt jaunas tehnikas un praktizēt! Pieredze rāda, ka bieži vien ir vieglāk "izaudzināt" savu darbinieku no talantīgo studentu skaita, nekā pāraudzināt jau pieredzējušu, darba rutīnā ieslīgušu darbinieku.

Konkursa "Meisteru aleja" mērķis ir parādīt visu māsāžas skaistumu, iepazīstināt ar tehnikas standartiem un prasībām meistariem, parādīt tehnikas dažādību un palīdzēt saprast, kura no tehnikām vajadzīga tieši Jums.

Konkurss sastāv no 3 daļām, dalībniekus vērtēs profesionāla komisija, kura arī izvēlēsies labāko no dalībniekiem katrā nominācijā.

Konkursa dalībniekiem ir jānodemonstrē augstu meistarību masāžas tehnikās, profesionālu attieksmi pret klientu, kā arī pareizu darbavietas noformējumu.

Konkursa norises vieta: Izstāde Expo Beauty, Skonto Halle, Melngaiļa iela 1a, Rīga.

Norises laiks: 2016. gada 2. aprīlis, no 12:00 līdz 17:00.

Konkursa "Meistara Aleja" norises reglāments:

Pirmā daļa: Klasiskā masāža (30 min).

Dalībnieki demonstrē muguras daļas klasisko masāžu (mugura, kājas).

Otrā daļa: Aromamasāža (30 min).

Dalībnieki demonstrē savas zināšanas aromamasāžā, visa ķermeņa masāža.

Trešā daļa: SPA tehnika (40 min).

Dalībnieki demonstrē dažādas tehnikas, pēc savas izvēles. Vienlaikus būs parādītas tādas tehnikas kā reflektorās zonas masāža, medus masāža, karsto akmeņu masāža u.c.

 

Starplaikā, starp konkursa daļām būs iespēja apskatīties un piedalīties bodyART treniņā. Roberta Štainbahera bodyART® ir intensīvs, visaptverošs, funkcionāls un pilnvērtīgs prāta un ķermeņa treniņš, kas apvieno spēku, lokanību, kardio slodzi un elpošanu.

Konkursa noslēgums un uzvarētāju apbalvošana 17:00 uz galvenās skatuves.

Meistaru aleja ir šovs topošiem SPA Speciālistiem, jaunām zvaigznēm, kuras iedegsies profesionālajās SPA debesīm, tā ir iespēja katram potenciālajām klientam uzzināt daudz informācijas par jaunības un veselības uzturēšanu, kā arī iespēja atrast savu Meistaru!

 

www.spaschool.lv

 

PARAKSTīTiES UZ JAUNUMIEM

FB
G+